Akce oddílu
Zde se budou ukládat akce pořádané týmem HC Palkovice.
 
 
Hokejový oddíl HC Palkovice pořádal ve své historii mnoho akcí.
Mezi ty největší a nejpopulárnější patří především akce pro děti pod názvem Dětský den,který měl letos už druhé pokračování.
První ročník měl přes nepřízeň počasí velkou účast těch nejmladších a jejich spokojenost nás vedla k tomu abychom v tom nepřestali a udělali z toho tradici.
Druhému ročníku opět nepřálo počasí,přesto díky úspěšnému prvnímu ročníku byla účast opět velmi kvalitní a přišlo 170 dětí v doprovodu rodičů.Pro všechny děti byly přichystány atrakce s bohatou tombolou,kdy každé dítě vyhrává a pro dospělý doprovod občerstvení v podobě grilovaných specialit a na zapití pěnivý mok.
Aby ani dospěli nepřišli k nějaké ujmě,i pro ně jsem připravili taneční zábavu,které letos nepřálo počasí a proto skupina SAGAR nevystoupila,pouze kapelník zazpíval několik hitů a zbytek v dešti obstaral reprodukovanou hudbou diskžokej.
Vše je dokonale dokumentováno,proto foto najdete v odkazu fotogalerie!!!!!
 
Tato hokejová zabíjačka byla uskutečněna jako odměna hráčům za jejich úspěšnou sezónu.

HOKEJOVÁ ZABÍJAČKA......

V sobotu 17.2.2007 se uskutečnila "hokejová zabíjačka",které se zúčastnilo 8 hráčů týmu.Akce to byla velice úspěšná a splnila očekávání všech zúčastněných.Byli zabiti dva "pašíci"a všichni společnou rukou se podíleli na výrobě zabíjačkových specialit.Ochutnávka probíhala průběžně a byla prokládána dobrou slivovičkou.Velice úspěšná akce,která bude mít příští rok pokračování a určitě s větší účastí.Fotodokumentace bude uveřejněna v odkazu fotogalerie po provedené cenzuře!!(nebo budou bez cenzury?????) uvidíme!! Pochvalu zaslouží náš " špílmachr" Rosťa za kvalitní "špílkování" jelit a jitrnic,u vaření v kotli se vyznamenali Michal a Mirek,kterým praskla pouze jedna tlačenka z 12,o to byla kvalitní jelitka a "prdelanka"

 

 DOŽÍNKY 2007 - PALKOVICE

Další akce našich hokejistů,která vždy přinese finance do hokejového rozpočtu a tím pokryje celou hokejovou sezónu.I tentokrát byla tato akce úspěšná co se týče počasí a účastníků,ale co se týče účasti nás hokejistů,tak byla velmi mizerná a vše zůstalo jen na pár jedincích, kteří zaslouží obdiv za jejich snahu, se kterou vydrželi až do raních hodin obsluhovat účastníky dožínek...ti poslední odcházeli v 7,15 ráno..je možné, že příští rok už taková snaha nebude a tím přijdeme o finance,které nám ulehčují naší činnost.Proto mě neúčast nás hokejistů mrzí.Ti jednotlivci,kteří to zorganizovali a uskutečnili se už příště najít nemusí a tím by se přísun tolik potřebných finančních prostředků omezil.Ale není to jen o penězích,je to i o přístupu se zapojit do kolektivu a trošku jinak se poznat než na ledě a tím by možná i některé slovní výpady během hokejových zápasů nebyly a vše by se bralo sportovně.

Aby to nebyla jen kritika,je třeba tuto akci vyzvednout jako další povedenou a určitě se zde ve fotogalerii objeví momentky z této akce.

 

 

POZOR....!!!!

...HOKEJOVÉ SMAŽENÍ VAJEČINY...

"POD SJEZDOVKOU"

Se uskutečnilo a počasí přálo a proto i všem chutnalo a společně jsme zavzpomínali na uplynulou sezonu,poděkovali hráčům,hlavně brankářům za jejich umístění v soutěži,kdy Lukáš Gurecký na třetím místě a Michal Warzecha na místě čtvrtém.Pro děti se uspořádaly soutěže a dospělí to zapili...a teď už rychle nachystat "DĚTSKÝ DEN"

.hokejová sezóna 08 - 09 skončila.Tento tým opět ukázal svou sílu a soutěži skončil na 4. místě.K tomu abychom brali bronz, který by nám slušel, chybělo kousíček. Stačí vzpomenout body, které utekly v posledních sekundách, ale to k hokeji patří. Byly i zápasy, které snesly měřítko nejvyší kvality.Ty zápasy patří k tomu, že se v září opět sejdem a jdeme bojovat o další body.Chci říct,  že se tým ustálil a posily velmi dobře zaúadly do týmu.To je přínos do budoucna, kdy někteří z nás už přece jen hrají" přes čas"ale to se týká jen dvou hráčů a ti nastoupí i do dalšího ročníku tak ostatní musí zbalit v září výstroj a vyrazit zase na led.

Ne však jen hokejem je tento tým živ. Vzhledem k tomu, že mam zájem ať se sejdem i mimo led uspořádáme akce , které trošku stmelí mužstvo a zabaví se něčím jiným, než hokejem.

Nejbližší akcí je setkání všech na " MEZIVODÍ ". Je to setkání i rodinami aby i ony poznaly jak to mezi chlapama funguje. Na akci je připraven autobus, který vyjíždí od tělocvičny v Palkovicich v 8,00.Vyzvedne všechny po cestě přes Frýdlant a pak na Bílou na Mezivodí, kde je pro všechny připravena sjezdovka a občerstvení. Akce bude ukončena okolo 18,00 a odjezd domů.

Další akcí HC Palkovice je " VAJEČINA ".Tato akce se uskutečnila už loni a setkala se s úpěchem.Proto i letos NA SJEZDOVCE v termínu který upřesním uskutečníme smažení vajec spojenou s akcí pro naše nejmenší a s posezením.

Vaječinou to nekončí, ale začíná.

Vzhledem k tomu, že jsme již třikrát udělali DĚTSKÝ DEN pro nejmenší děti na Bařině a vždy nám akci skazil déšť a účast těch nejmenších byla malá tak letošní rok tuto akci nepořádáme.Uskuteční se jen posezení         " V OLŠINĚ ", kde vezmeme jen naše ratolesti a uděláme dětský den jen pro ně. Tremín určíme podle počasí v červnu.

Pak už jen  hlavní akce

.....DOŽINKY.....

...tradiční akce, která nám dává prostředky pro další sezónu. Spolehám na tradiční opory při  organizaci a určitě se nebráním, aby se zůčastnily i další posily. Termín je srpen a datum se včas dovíte..

 

 

..nejen hokejem je živ náš oddíl. Umíme se pobavit i jinak, než na ledě a pořádáme tradíční akce...

Ty letošní začaly na " Mezivodí "kde jsme ukončili sezónu stylově..na sněhu...byla to vydařená akce pro všechny i s rodinnýma příslušníkama a všem se líbilo..ve fotogalerii najdete pár fotek a stále čekám na další abych to doplnil...Tady bych chtěl poděkovat Zbyňkovi Žákovi za umožnění využití sjezdovky a Slábvovi Bačovi za organizaci celé akce..díky pánové..věřím, že i těm malým budoucím hokejistům a hokejistkám se akce libila a věřím, že se sejdem i příští rok..

 

Druhou akci, která navázala na loňskou je " Smažení Vaječiny" tentokrát spojenou s atrakcemi pro děti a dospělé. Pro ty co přišli jsem připravili velmi dobrou vaječinku a pro děti nějaké soutěže a dospělí si zasoutěžili ve střelbě na              " prasátka ". I tato akce se vydařila a dík patří Rosťovi, který to vše zabezpečil a pak kuchaři, kterého uvidíte ve fotogalerii...všem díky za organizaci a účast..

ve fotogaleri budou umístěny momentky...

................................................................................................................................................................................

...léto uteklo jak voda, a náš tým má před sebou další sezónu...tomu ovšem předcházely akce, které ztmelily náš kolektiv a noví hráči se aktivně zapojili do akcí oddílů...

....vše začalo ukončením sezóny na MEZIVODÍ, kde oddíl uspořádal a s pomocí Zbyňka Žáka lyžování i pro rodinné příslušníky..velmi úspěšná akce a foto je umístěno ve fotogalerii...

....v zimě lyže v létě kolo..tak jsme se sešli a udělali výlet..tady musím trošku kritiky.Vzhledem k množství hráčů se výletu zúčastnilo jen 7 hráčů.!!Škoda, proto že se vyvedlo počasí a všichni co jsme jeli máme na co vzpomínat..že jo Pavle!!Jediná skvrna na tom byla, že kolo Ládi Štefka nevydrželo ani 2km a v "důlku" po najetí do díry dostal ráfek ranu, s kterou se dál pokračovat nedalo.Škoda protože měl sebou malého a jemu to bylo moc líto.Tak nas doprovázel autem.Opět foto ve fotogalerii.

...a do třetice..DOŽÍNKY...naše tradiční akce, která nám zabezpečí financování další sezóny.I přes nepřízeň počasí, které začalo zlobit v sobotu večer, to bylo úspěšné a my máme zajištěnou celou příští sezónu.Tady musím vyzvednout pomoc všech..hlavně Slávy B.,Michala W, Ládi Š., Dana U.,Radima P., Vlastíka E.,a k tomu pomoc nové posily Marka H. s přítelkyní, kteří udělali kus práce.Těm všem patří dík a díky těm máme finance na příští sezónu.Foto opět ve fotogalerii.

...a tím vlastně začíná nová hokejová sezóna.První zápasy začínají v polovině září, kdy přesný rozpis budete vždy nacházet na těchto stránkách a chci věřit, že se budou zápasů účastnit všichni hráči, kteří chtějí a mají zájem.Byl naplánován první trénink, ale účast byla mizerná, snad další přípravné tréninky budou hojnější a zápasy budou už v plné síle!!!!

................................................................................................................................................................................